وبینار تحلیل آزمون (زبان روسی)

این وبینار به شما کمک خواهد کرد تا در مرور آزمون های آزمایشی جهت موفقیت در آزمون های ورودی بهتر عمل کنید و همچنین اگر در این درس از دوستان خود جامانده اید بتوانید در مدتی کوتاه با تمرکز بر قسمت های اصلی و با استفاده از روش های که به شما آموخته میگردد مشکل خود را در این درس تا حد زیادی رفع نمائید.

با توجه به اینکه آزمون های ورودی کشور روسیه غالبا دارای سرفصل های مشخصی برای آزمون های ورودی هستند، یکی از میانبرترین و زودبازده ترین روش های رسیدن به بالاترین سطح آمادگی جهت شرکت در آزمون های ورودی دانشگاه های کشور روسیه تمرکز کردن روی سبک طرح سوال و همچنین سرفصل های اصلی آزمون های ورودی دانشگاه های کشور روسیه میباشد.
ما در بهاردانش امکانی را فرآهم کرده ایم که شما با شرکت در آزمون های آزمایشی بهاردانش، این فرصت را پیدا میکنید تا بعد از هر مرحله آزمون در یک وبینار تخصصی با هدف کنکاش مباحث آزمون های ورودی دانشگاه های کشور روسیه شما را به بالاترین سطح آمادگی برسانیم.
در این وبینار اساتید آموزشگاه بهاردانش با بررسی و تحلیل نکات طلایی و مهم زیست شناسی آزمون های ورودی و همچنین آموزش سریع نکات شیمی آزمون های ورودی دانشگاه های کشور روسیه به شما کمک میکند تا هدفمندتر خود را برای موفقیت در آزمون های اصلی دانشگاه های کشور روسیه آماده کنید.

حضور در وبینار برای تمام دانشجویان هلدینگ بهاردانش رایگان است.
متقاضی وبینارهای تحلیل آزمون به زبان روسی هستم.

جدول آزمون‌های آزمایشی و وبینارهای مرتبط با هر آزمون (زبان روسی)

وبینار تحلیل آزمون های ورودی

اطلاعات بیشتر

تاریخ برگزاری

جمعه 17 اردیبهشت 1400

ساعت برگزاری

21:00

99,000 تومان

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “وبینار تحلیل آزمون (زبان روسی)”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *