وبینار تحصیل در روسیه

دسته بندی ها

در این وبینار به جنبه های مختلف تحصیل در روسیه از جمله بررسی رنک و اعتبار دانشگاه ها و معرفی شهرها و رشته های تحصیلی پر مخاطب پرداخته خواهد شد.

در پاسخ به تمام پرسش های شما متقاضیان تحصیل در کشور روسیه، تیم بهار دانش اقدام برگزاری وبیناری با موضوع بررسی تمام ابعاد تحصیل در روسیه نموده است. در این وبینار به جنبه های مختلف تحصیل در روسیه از جمله بررسی رنک و اعتبار دانشگاه ها و معرفی شهرها و رشته های تحصیلی پر مخاطب پرداخته خواهد شد. همچنین با مقایسه هزینه های تحصیل در روسیه در شهرهای مختلف روسیه به شما در انجام تصمیمی آگاهانه تر کمکی شایان خواهد شد.

کشور روسیه به عنوان پهناورترین کشور جهان و دارای دانشگاه های معتبر با رنک بالای جهانی و در کنار هزینه های مقرون به صرفه یکی از مقاصد اصلی بسیاری از متقاضیان ادامه تحصیل در اروپا می‌باشد و با توجه به اینکه دانشگاه های روسیه تا کنون موفق به کسب بیش از ۳۲ جایزه نوبل شده اند می‌تواند به عنوان پلی مطمئن برای افرادی باشد که قصد مهاجرت تحصیلی به کشورهای اروپای غربی و یا آمریکا و کانال و سایر کشورها باشد.
قطعا در هر مسیری آگاه بودن نقش مهمی در تحقق اهداف شما ایفا می‌کند و ما در تیم بهار دانش امیدوار هستیم که بتوانیم نقشی هرچند اندک در این زمینه داشته باشیم تا در مسیر موفقیت شما سهمی ارزشمند داشته باشیم.

بهار دانش با بیش از ۶ سال سابقه اعزام دانشجو به روسیه و اولین آموزشگاه مجازی ویژه آزمون های ورودی روسیه و تنها برگزار کننده خدمات جامع مشاوره ای و آموزشی در کنار شما خواهد بود تا به رویاهایتان جامه عمل بپوشانید.

شما فقط انتخاب کنید، بقیه اش با بهار دانش

سرفصل‌ها:

  • بررسی مزایا و معایب تحصیل در روسیه
  • هزینه های تحصیل و زندگی در روسیه
  • معرفی دانشگاه ها و رشته های پرمتقاضی
  • نحوه اپلای کردن برای دانشگاه های روسیه
تحصیل در روسیه

اطلاعات بیشتر

تاریخ برگزاری

17 مرداد 1400

ساعت برگزاری

21:00 به وقت ایران

رایگان

1 دیدگاه برای وبینار تحصیل در روسیه

  1. امین علیزاده

    فوق العاده بود و خیلی اطلاعاه کاملی ارائه شد تشکر 🙂

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *