مراحل مشاوره

مشاوره

مراحل مشاوره تحصیلی تیم بهار دانش

مشاوره تحصیل در روسیه

در چهار مرحله می‌توانید از خدمات مشاوره تیم بهار دانش بهره‌مند شوید.

به منظور تحقق هدف خود از تحصیل در خارج از کشور، لازم است قبل از تصمیم‌گیری برای انتخاب کشور، شهر، دانشگاه و رشته مورد نظرتان ابتدا نسبت به دریافت مشاوره‌ای مبتنی بر قوانین ثبت شده در کشور مقصد با در نظر گرفتن قوانین وزارت بهداشت و علوم ایران اقدام کنید.

اهمیت این موضوع آنقدر زیاد است که سالانه تعداد کثیری از متقاضیان تحصیل در خارج بعد از ورود به کشور مقصد متوجه اشتباهاتی در انتخاب مسیر تحصیلی خود می‌شوند؛ که این اشتباهات می‌تواند زیان‌های جبران‌ناپذیری را به همراه داشته باشد.  

آموزشگاه بهار دانش با هدف هدایت تحصیلی صحیح متقاضیان تحصیل در خارج از کشور، اقدام به انجام مشاوره مرحله به مرحله برای متقاضیان تحصیل در روسیه و سایر کشورهای جهان کرده است. در این روش مشاوره به ترتیب زیر اطلاعات در اختیار متقاضی قرار می‌گیرد. 

مرحله اول

مشاوره برای بررسی هدف متقاضی از تحصیل در خارج با در نظر گرفتن شرایط متقاضی.

در این مرحله متقاضی ابتدا شرایط اولیه خود را از طریق راه‌های ارتباطی که در فرم مشاوره مشخص می‌کند به مشاوران ما اعلام می‌کند. سپس مشاوران بهار دانش با توجه به نوع درخواست شما نسبت به ارائه مشاوره‌های تخصصی اقدام می‌کند.

برای تعیین وقت مشاوره در این مرحله روی دکمه زیر کلیک کنید و از بخش نوع مشاوره، مشاوره غیر حضوری را انتخاب کنید.

مرحله دوم

مشاوره تلفنی یا حضوری

در این مرحله به تمام سوالات شما پاسخ داده خواهد شد تا نسبت به مسیر پیش روی خود به شفافیت کافی دست یابید. 

برای تعیین وقت مشاوره در این مرحله، روی دکمه زیر کلیک کنید و از بخش نوع مشاوره، مشاوره غیرحضوری تلفنی یا مشاوره حضوری را انتخاب کنید. 

مرحله سوم

انتخاب کشور، شهر، دانشگاه و رشته‌ مورد نظر متقاضی

در این مرحله آنچه اهمیت دارد انتخاب بهترین گزینه تحصیل در روسیه است. بطوری که متقاضی بتواند در بهترین دانشگاه با توجه به شرایط مالی و نوع هدف تعیین شده برای آینده تحصیلی و شغل مورد نظر خود از دانشگاه‌های روسیه پذیرش بگیرد. 

برای تعیین وقت مشاوره در این مرحله روی دکمه زیر کلیک کنید و از بخش نوع مشاوره، مشاوره حضوری یا غیر حضوری را انتخاب کنید.

مرحله چهارم

مشاوره حمایتی در طول دوره تحصیل

این مرحله از مشاوره شامل ترکیبی از مشاوره در زمینه سبک زندگی و همچنین مشاوره موفقیت تحصیلی در کشور روسیه است. در این مرحله متقاضی و مشاوران بهار دانش در یک برنامه‌ریزی مشخص در طول سال ارتباط خواهند داشت تا تمام معضلات و مشکلات متقاضی توسط مشاور بررسی و نسبت به رفع آن‌ها اقدام شود. 

لازم به ذکر است که دانستن به روزترین قوانین تحصیل در روسیه نقش حیاتی در موفقیت تحصیلی متقاضی دارد. شناخت تمام ابعاد خوب و بد پیش روی متقاضی در افزایش شانس موفقیت تحصیلی در روسیه از اولویت تعهدات مشاوران ما در آموزشگاه بهار دانش است. 

برای تعیین وقت مشاوره در این مرحله، روی دکمه زیر کلیک کنید و از بخش نوع مشاوره، مشاوره حضوری یا غیرحضوری را جهت برگزاری اولین جلسه مشاوره حمایتی انتخاب کنید.

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

می توانید با عضویت در کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام بهار دانش به آخرین اخبار و اطلاعات مربوط به تحصیل در روسیه دسترسی داشته باشید.

پادکست‌‌های بهار دانش

تیم بهار دانش جهت راهنمایی بهتر متقاضیان تحصیل در خارج از کشور پادکست‌های زیر را تهیه کرده است.

وارد صفحه رزرو وقت مشاوره شوید.

زمان و مکان مشاوره را خودتان انتخاب کنید.
سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای گفتگو در واتساپ، روی اسم مشاور کلیک کنید.