دپارتمان مشاوره

مشاورین گروه آموزشی بهاردانش با شناختی که از شرایط تحصیل در خارج از کشور به ویژه کشور روسیه دارند، به بهترین نحو شما را راهنمایی خواهند کرد. در حال حاضر مشاوره‌های بهار دانش در دو بخش مشاوره رشد فردی و مشاوره تحصیلی و انتخاب رشته انجام می‌گیرد. 

برای دریافت مشاوره و رزرو جلسه، ابتدا با مشاوران ما آشنا شوید. سپس با استفاده از جدول پایین صفحه، از مشاور مورد نظر خود وقت بگیرید.

با مشاوران بهار دانش آشنا شوید

فرنوش شفیعی - مشاوره رشد فردی

فرنوش شفیعی

مشاور رشد فردی

همه‌ی ما به خوبی می‌دانیم که رسیدن به هیج موفقیت و دستاوردی بدون داشتن حال خوب و ذهنی آرام امکان‌پذیر نیست و حتی اگر شدنی هم باشد چندان بادوام نخواهد بود.

در مشاوره‌های سبک زندگی، شما را آماده‌ی ورود به  یک دنیای بزرگ‌تر می‌کنیم و در مسیر تحصیل در خارج در کنار شما هستیم تا درکنار تجربه‌های منحصر به فردتان، به عنوان یک راهبر شخصی چالش‌های فراروی شما را شناسایی و با ورود به دنیای شگفت‌انگیز خودشناسی نقاط ضعف و قوت شما را کشف و محدودیت‌های مسیرتان را به یک فرصت تبدیل کنیم.

من فرنوش شفیعی محقق و نویسنده در زمینه رشد و توسعه فردی و به عنوان مشاور سبک زندگی در مجموعه بهاردانش در کنار شما هستم تا شما را با مسیر رشد شخصی منحصر به فرد آشنا کنم و با جلسات مشاوره در حوزه تیپ‌شناسی شخصیتی، رشد و توسعه‌ی فردی در کنار شما خواهم بود.

بارگذاری...

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای گفتگو در واتساپ، روی اسم مشاور کلیک کنید.